خرید عمده پارچه با تخفیف ویژه

برای مزون داران و تولید کنندگان لباس

تماس با کارشناسان
خرید عمده پارچه با تخفیف

مزایای خرید عمده پارچه

قیمت به صرفه‌تر

قیمت به صرفه‌تر

صرفه‌جویی در زمان

صرفه‌جویی در زمان

تخفیف تا ۳۰٪

تخفیف تا ۳۰٪

خرید پارچه ترند روز

خرید پارچه ترند روز

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

خرید عمده پارچه

پارچه ربانی برای خرید عمده پارچه، تسهیلات ویژه‌ای برای مزون داران و تولیدکنندگان پوشاک درنظر گرفته است. انواع پارچه‌های انحصاری (مُنوپل) را میتوانید با تخفیف بیشتر و با یک تماس تلفنی خریداری کنید.

از موجودی پارچه‌های جدید، پارچه‌های فصلی، حراجی‌های آخر فصل و نحوه اعمال تخفیف بر روی قیمت عمده پارچه مطلع شوید. پارچه‌های مورد نظر شما بدون مراجعه حضوری قابل سفارش است و در کمترین زمان ممکن به سراسر کشور ارسال می‌شود.

سوالات متداول

پارچه عمده چیست؟

تولیدکنندگان البسه و مزون‌داران، خرید عمده پارچه را با قیمت بهتری انجام می‌دهند. در صورتی که نیاز به خرید پارچه عمده یا پارچه با تیراژ بالا داشته باشید، این امکان در سایت ربانی برای شما وجود دارد.

فروش عمده پارچه به چه صورت است؟

برای فروش عمده پارچه معمولا تخفیف‌های مختلفی در نظر گرفته می‌شود. برای خرید پارچه عمده در تهران، شیراز، اصفهان، شیراز، بندرعباس، بندر گناوه یا هر شهر و استانی در ایران، می‌توانید فقط از طریق تماس با کارشناسان ربانی اقدام کنید. بعد از ثبت سفارش خرید پارچه طاقه ای، مراحل بسته بندی و ارسال رایگان پارچه در آدرس انتخابی، پیگیری می‌شود.

قیمت عمده پارچه چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت عمده پارچه تا 30 درصد تخفیف محاسبه می‌شود. قیمت عمده پارچه نخی و تریکو بسیار به صرفه و ارزانتر از خرید خرد پارچه تمام می‌شود.

پارچه عمده را از کجا خریداری کنیم؟

برای خرید عمده پارچه با تخفیف ویژه (تا 30 درصد) در تهران و شهرستان‌ها می‌توانید درخواست خود را از طریق شماره تماس 09101818618 با کد داخلی 116 به ثبت برسانید. کد تخفیف اختصاصی برای شما توسط کارشناسان فروش ربانی در اختیارتان قرار گرفته و خرید عمده پارچه اینترنتی به آسانی انجام می‌شود.